کد خبر : ۱۷۵۰۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشاوره رسانه ای شهردار تهران

دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار زباله گرد

مشاوره رسانه ای شهردار تهران درخصوص ابعاد مختلف دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار توضیحاتی را ارائه کرد.

دستگیری سازندگان فیلم بریدن گوش کودک کار زباله گرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رجایی با بیان این که شب گذشته (سه شنبه) نوجوانی که در فیلمی مدعی شده بودند گوشش توسط ماموران شهرداری بریده شده است، پیدا شد و با آن صحبت کردیم، گفت: این کودک 13 ساله به نام فاروق اهل هرات است که با عمویش به تهران آمده و زباله گردی می کنند.

وی با بیان این که گوش وی در حادثه ای که گویا افتادن از پشت وانت بوده است، صدمه می بیند، گفت: این نوجوان عنوان کرد که یک سمند سفید با یک سرنشین او را مجبور کردند که حرف های آنها را تکرار کند و او نیز این کار را انجام داده است.

مشاور رسانه ای شهردار تهران با بیان این که نوع پانسمان و فضایی که کودک در آن صحبت می کند، جای سوال دارد چرا که هیچ فردی در اطراف وی نیست، گفت: صبح امروز در ساعت پنج بامداد این دو نفر که کودک را مجبور به بیان حرف های کذب کرده بودند توسط عوامل اطلاعاتی دستگیر شدند و ابعاد مختلف این سناریو قطعا از سوی نهادهای نظارتی اعلام می شود.

رجایی با بیان اینکه در مورد این حادثه چند احتمال وجود دارد، تصریح کرد: از آن جایی که افشانی شهردار تهران در صدد مدیریت پسماند پایتخت است، احتمالا رقبا و یا مافیای پسماند تهران که روزانه میلیاردها تومان به جیب می زنند این صحنه آرایی را انجام داده و این سناریو را ایجاد کرده اند وگرنه چندین سال است که کولبران زباله ها را جمع آوری می کنند اما اتفاقی برای آنها رخ نداده است.

وی با بیان این که مردم تهران شاهد هستند که در خصوص تفکیک زباله عمدتا افراد محروم این کار را انجام می دهند، گفت: چطور در سالهای اخیر این افراد بدون حاشیه ای کار خود را انجام داده اند اما حالا فیلمی منتشر می شود که در رسانه های خارجی تحت عنوان "گوش بری" معروف می شود و خوراکی برای آنها فراهم می کند.

[videocode]22[videocode]

انتهای پیام

کلید واژه :

پسماند

،

جمع آوری پسماند

،

نذر جمع آوری زباله

،

بازیافت پسماند

،

بازیافت

،

جمع آوری زباله

،

زباله

،

بریدن گوش کودک کار زباله گرد

،

زباله گرد

ثبت نظرات
captcha