کد خبر : ۱۵۵۱۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مافیای زباله در پایتخت

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم ساماندهی پسماند در پایتخت تأکید کرد و گفت: تا زمانی که مافیای زباله وجود دارد نمی توان حواشی را بر طرف کرد.

مافیای زباله در پایتخت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، الهام فخاری صبح امروز (سه شنبه) در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به انتشار فیلمی مبنی بر بریده شدن گوش کودک زباله گرد، گفت : چندین بار در مورد حوزه پسماند و نحوه جمع آوری آن نیز تذکر دادم و حتی به من هم تذکر داده شد که این حوزه خطرناک است و ممکن است برای ما مشکلی پیش بیاید.

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با طرح این سوال که آیا ما می خواهیم آدم هایی که در گوشه و کنار شهر هستند را ببینیم یا نه؟ گفت : مگر قرار نبود صدای مردم بی صدا باشیم و مگر قرار نبود از آنها حمایت کنیم. پس من چند بار دیگر باید در این خصوص تذکر بدهم؟

فخاری عنوان کرد: درباره پسماند و نحوه جمع آوری آنها و همچنین استفاده از کودکان بارها تذکر داده ام و این موضوعی نبود که به دیگر نهادها حواله بدهیم ، بلکه باید خودمان شیوه و ساماندهی جمع آوری زباله را در شهر تهران اصلاح می کردیم.

رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که ما چه پاسخی برای سوگندی که در برابر مردم یاد کردیم، داریم؟ خاطرنشان کرد: وقتی یک تصویر درباره یک کودک زباله گرد منتشر می شود و رسانه ها به آن می پردازند ما چه پاسخی برای آنهاداریم که چه زمانی قرار است وضعیت پسماند تهران اصلاح شود.

فخاری در ادامه با بیان این که تا زمانی که مافیای زباله وجود دارد نمی توان حواشی را بر طرف کرد، بیان کرد: مافیا و باندهای جمع آوری زباله کودکان را پنهان می کنند و ما مجبور هستیم در جمع آوری زباله تغییر رویه دهیم و نباید این وضعیت ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

کلید واژه :

پسماند

،

جمع آوری پسماند

،

نذر جمع آوری زباله

،

بازیافت پسماند

،

بازیافت

،

جمع آوری زباله

،

زباله

،

مافیای زباله

ثبت نظرات
captcha