کد خبر : ۱۳۷۲۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بریدن گوش کودک زباله گرد

پیگیری ماجرای بریدن گوش کودک زباله گرد

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران در مورد بریدن گوش کودک زباله گرد واکنش نشان داد.

پیگیری ماجرای بریدن گوش کودک زباله گرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، الهام فخاری ، در واکنش به انتشار فیلمی مبنی بر بریدن گوش یک کودک زباله گرد که مدعی شده ماموران شهرداری منطقه ۳ با تیغ اصلاح گوش وی را بریده اند، گفت: من با شهردار منطقه ۳ صحبت کردم و قرار شد که پیگیری های لازم را در مورد صحت و سقم این ادعا انجام دهد.

 

وی با بیان این که موضوع این است که باید اصل ماجرا حل شود، اظهار کرد: در کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به دنبال آن هستیم که مولفه های دقیق تری را در مورد کنترل عملکرد پیمانکاران زباله داشته باشیم.

 

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با بیان این که بعضا دیده می شود که پیمانکاران وظایف خود را به پیمانکاران درجه ۲ و ۳ واگذار می کنند و حتی از اتباع بیگانه بهره کشی می شود، گفت: باید مدل نظارتی مان را موثرتر کنیم و قطعا این مهم پیگیری می شود.

 

فخاری با بیان این که باید نظام مدیریت و جمع آوری پسماند تغییر پیدا کند، گفت: لازم نیست که حتما از روش های اروپایی برای جمع آوری زباله استفاده کنیم، بلکه برخی از شهرهای کشورمان نیز در این امر موفق بودند و تا وقتی که راه در رو در جمع آوری زباله ها وجود دارد، نمی توان مشکلاتی از این قشر را حل کرد.

[videocode]22[videocode]

انتهای پیام

کلید واژه :

زباله

،

پایگاه خبری محیط زیست ایران

،

پسماند

ثبت نظرات
captcha