کد خبر : ۱۲۸۷۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حفاظت از محیط زیست

حفاظت از محیط زیست ریشه در فرهنگ غنی مردم اورامانات دارد

کرمانشاه- پایگاه خبری محیط زیست ایران - فرماندار جوانرود با تاکید بر حفظ محیط زیست گفت: حفاظت از طبیعت و احترام به محیط زیست از سابقه دیرینه ای در منطقه اورامانات برخوردار است و ریشه در فرهنگ غنی مردم این منطقه دارد.

حفاظت از محیط زیست ریشه در فرهنگ غنی مردم اورامانات دارد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رستگار یوسفی روز یکشنبه در مراسم پایانی پویش طرح جمع آوری 'کاغذ زباله نیست' که در جوانرد برگزارشد به فرهنگ غنی مردم منطقه اورامانات در راستای توجه به حفظ محیط زیست اشاره کرد و افزود: این فرهنگ همچنان باید تداوم داشته باشد.
وی با تقدیر از همه کسانی که در راستای حفظ محیط زیست و برگزاری کمپین 'کاغذ زباله نیست'، نقشی داشته اند، اظهار امیدواری کرد این فرهنگ در زمینه های مختلف از جمله ترافیک نیز گسترش یابد.
فرماندار جوانرود تاکید کرد که از همه برنامه های فرهنگی به ویژه برنامه های زیست محیطی حمایت خواهیم کرد.
طرح جمع آوری کاغذهای باطله از 2سال قبل از سوی پویش مردمی 'کاغذ زباله نیست' به منظور بازیافت شروع شده و درآمد آن نیز به کودکان کم توان ذهنی و جسمی اهدا می شود.
فرشاد ویسی مدیر پویش 'کاغذ زباله نیست' نیز در این ارتباط گفت: از سال گذشته تاکنون 9 تن کاغذ برای بازیافت جمع آوری شده است.
در ادامه دکتر برهان ولدبیگی از پزشکان و فعالان محیط زیست اورامانات نیز در خصوص اهمیت ترویج فرهنگ زیست محیطی مطالبی بیان کرد.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
7453/3033

انتهای پیام /*

کلید واژه :

حفاظت از محیط زیست

،

حفاظت

،

محیط زیست

،

اورامانات

ثبت نظرات
captcha