کد خبر : ۱۲۰۸۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتشار کتاب محیط زیست عمومی

انتشار کتاب محیط زیست عمومی به قلم اساتید ایرانی

کتاب «محیط زیست عمومی» حاصل پژوهش و تالیف هفت استاد برجسته محیط زیست ایران منتشر شد.

انتشار کتاب محیط زیست عمومی به قلم اساتید ایرانی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، درحالی که اغلب کتاب های محیط زیست عمومی از منابع خارجی ترجمه شده اند، به تازگی اثری به قلم  مصطفی پناهی،  جلال شایگان،  محمود شریعت، محمدعلی عبدلی،  منصور غیاث الدین، عبدالرضا کرباسی و  سیمین ناصری وارد بازار کتاب ایران شده است.

براین اساس کتاب «محیط زیست عمومی» مشتمل بر فصل هایی همچون: منابع آب، آلودگی و تصفیه آب، تصفیه فاضلاب، انرژی و محیط زیست، آلودگی هوا، مدیریت پسماندهای جامد، ارزیابی اثرات زیست محیطی و اقتصاد محیط زیست است.

هرفصل به قلم یکی از مولفان نگاشته شده و داده های آماری آن همزمان با انتشار کتاب به روزرسانی شده اند. علاقه مندان در هرفصل و با توجه به عنوان می توانند به مطالعه داده های تصویری نیز بپردازند.

با توجه به جامعیت کتاب و پوشش حوزه های متنوع محیط زیست، به نظر می رسد این کتاب مناسب دانش آموزان دبیرستانی، دانشجویان رشته محیط زیست و علاقه مندان حوزه محیط زیست باشد؛ چرا که مفاهیم اصلی هر بخش با بیانی ساده توضیح داده شده است.

انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان) کتاب «محیط زیست عمومی» را در قالب 500 صفحه، با قیمت 48 هزار تومان منتشر کرده است و کاغذ این کتاب از جنگل های صنعتی پایدار تهیه شده است.

انتهای پیام/

کلید واژه :

انتشار کتاب محیط زیست عمومی

،

کتاب محیط زیست عمومی

،

مصطفی پناهی

،

جلال شایگان

،

محمود شریعت

،

محمدعلی عبدلی

،

منصور غیاث الدین

،

عبدالرضا کرباسی

،

سیمین ناصری

ثبت نظرات
captcha