کد خبر : ۱۰۶۵۳۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

باد شدید و کاهش دما

هواشناسی سمنان باد شدید و کاهش دما پیش بینی کرد

سمنان- پایگاه خبری محیط زیست ایران- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: وزش باد شدید، کاهش دما و بارش های رگباری پدیده غالب نقاط استان طی سه روز آینده خواهد بود.

هواشناسی سمنان باد شدید و کاهش دما پیش بینی کرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، غلامرضا حسنی غربا روز شنبه در گفت و گو با افزود: بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای طی 72 ساعت آینده در برخی نقاط وزش باد شدید پیش بینی می شود که در نقاط جنوبی و شرقی استان با گرد و خاک همراه است.
وی با اشاره به پیش بینی افزایش ابر در بیشتر نقاط استان سمنان، یادآور شد: در ارتفاعات و نواحی شمالی استان از ساعات بعدازظهر تا اوایل صبح، مه آلودگی دور از انتظار نیست.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان بیان کرد: با توجه به پیش بینی احتمال بارش های رگباری در پی افزایش ابر از عصر یکشنبه، وزش باد شدید نیز برای بیشتر نقاط استان رخ خواهد داد.
وی به کاهش سه تا 6 درجه سانتی گراد دمای هوا در سه روز آینده اشاره و اضافه کرد: این روند خنک شدن و کاهش دما تا روز چهارشنبه در استان سمنان ادامه می یابد.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به احتمال بارش های رگباری به ویژه به صورت شدید در نقاط مرتفع، درباره احتمال سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه های فصلی هشدار داد.
بیشینه و کمینه دمای شهر سمنان امروز 35 و 31 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
6103

انتهای پیام /*

کلید واژه :

باد شدید و کاهش دما

،

سمنان

،

باد شدید

،

کاهش دما

ثبت نظرات
captcha