کد خبر : ۱۰۶۲۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سانحه رانندگی در اصفهان و مبارکه

3 نفر بر اثر سانحه رانندگی در اصفهان و مبارکه کشته شدند

اصفهان- پایگاه خبری محیط زیست ایران- یک تصادف زنجیره ای در جاده بهارستان - اصفهان و واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در مبارکه روز شنبه سه نفر را به کام مرگ کشید و هشت نفر دیگر را روانه بیمارستان کرد.

3 نفر بر اثر سانحه رانندگی در اصفهان و مبارکه کشته شدند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز شنبه در گفت و گو با بیان کرد: تصادف زنجیره ای چند خودرو در مسیر بهارستان به اصفهان بامداد امروز، جان یک مرد را گرفت و در جریان آن 6 مرد و یک زن نیز مصدوم شدند.
دکتر غفور راستین افزود: مصدومان این حادثه به بیمارستان های آیت الله کاشانی و الزهرا (س) اصفهان منتقل شدند.
فوریت های پزشکی شهرستان اصفهان با برخورداری از 47 پایگاه شامل 35 پایگاه شهری، 11 پایگاه جاده ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 260 نفر پرسنل عملیاتی به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران است.
وی با اشاره به حادثه واژگونی سمند در سه راهی پلیس راه نرسیده به شهرک صنعتی مبارکه نیز گفت: در این حادثه دو مرد در حدود 40 ساله در دم جان باختند.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: یک مرد نیز در این حادثه مصدوم شد که پس از دریافت خدمات درمانی اولیه، به بیمارستان محمد رسول الله مبارکه منتقل شد.
علت بروز این حوادث توسط پلیس راه در دست بررسی است.
فوریت های پزشکی شهرستان مبارکه با برخورداری از پنج پایگاه شامل سه پایگاه شهری - جاده ای، یک پایگاه جاده ای و یک پایگاه شهری، یک اتاق فرمان 115، هفت دستگاه خودروی آمبولانس و 23 پرسنل در حال ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی است.
شهرستان مبارکه در 45 کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.
ت/7135 / 2093

انتهای پیام /*

کلید واژه :

سانحه رانندگی در اصفهان و مبارکه

،

سانحه رانندگی

،

اصفهان و مبارکه

ثبت نظرات
captcha