کد خبر : ۱۰۱۷۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گرد و غبار

تداوم گرد و غبار در سه استان

مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره پیش بینی آسمان صاف در بیشتر مناطق کشور از تداوم گرد و غبار در سیستان و بلوچستان، خوزستان و ایلام خبر داد.

تداوم گرد و غبار در سه استان

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، احد وظیفه اظهار کرد: در اغلب مناطق کشور وضعیت جوی پایدار و آسمان صاف پیش بینی می شود. 

وی ادامه داد: طی سه روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل ادامه خواهد داشت. همچنین فردا (یکشنبه 11 شهریور) در جنوب و غرب خوزستان و جنوب ایلام رخداد گرد و خاک رقیق دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز  (شنبه ۱۰ شهریور) در شمال آذربایجان شرقی رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق در شرق استان های گیلان و مازندران و ارتفاعات شمالی البرز مرکزی بارش باران پراکنده و خفیف باران پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه، فردا و پس فردا (یکشنبه و دوشنبه ۱۱ و 12 شهریور ) بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی در استان های مازندران و تهران بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان در مورد شرایط جوی تهران گفت: آسمان تهران فردا (یکشنبه 11 شهریور) صاف، گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۳۴ و ۲۳ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین آسمان تهران در روز دوشنبه ۱۲ شهریور صاف با بیشترین و کمترین دمای ۳۱ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. 

انتهای پیام

کلید واژه :

گرد و غبار

ثبت نظرات
captcha